Niecodzienne afrodyzjaki

afrodyzjaki

Pobudzanie apetytu na seks jest tematem ponadczasowym. Informacji na ten temat można odnaleźć bardzo dużo, jednak nie wszystkie zaproponowane tam metody odniosą taki sam skutek. Wynika to z indywidualnych predyspozycji każdego z nas, a sfera seksualna nie jest tu wyjątkiem. Istnieją jednak uniwersalne rośliny, owoce i warzywa, których rola w pobudzaniu ludzkiego libido jest poparta badaniami naukowymi.

Długi orgazm dzięki szafranowi

Wiele kobiet twierdzi, że szafran pomógł im osiągnąć niezwykle satysfakcjonujące życie seksualne. Osiągnięty w jego obecności orgazm jest o wiele dłuższy niż przeciętny. Swoje działanie zawdzięcza zawartym w nim związkom, które pobudzają damskie narządy rozrodcze i uwrażliwiają je na bodźce.

Wspaniałe kochanki dzięki soku z marchwi

Na kartach historii możemy odszukać życiorysy słynnych kobiet, które swą popularność zawdzięczają liczbie kochanków i związanych z tym intrygami. Siła perswazji przez seks była znana już od bardzo dawna. Wiele zamożnych, kochliwych kobiet swój nieposkromiony apetyt na seks przypisywało systematycznemu piciu soku z marchwi. W tamtych czasach znaczenie miała pora dnia wyciskania soku, kierunek mieszania czy godzina zbioru marchwi. Dziś wiemy, że kluczowe znaczenie mają witaminy w niej zawarte, które dodają wigoru, tym samym zwiększając libido.

Wydłużenie przyjemności za sprawą lubczyku

O lubczyku słyszał każdy. Nie każdy jednak wie, że jest  to nie tylko uniwersalna przyprawa wykorzystywana w kuchni, lecz również nietuzinkowy afrodyzjak. Dodając  go do spożywanych potraw jesteśmy w stanie wydłużyć czas aktywności seksualnej oraz wyostrzyć zmysły na erotyczny obraz.

Olejki do masażu z ziół

W tym przypadku respondenci nie są zgodni. Część z nich twierdzi, że masaż z wykorzystaniem olejku z dodatkiem ziół pobudza ich ciało do podjęcia aktywności seksualnej. Pozostali twierdzą, że masaż mógłby się odbywać w towarzystwie zwykłej pospolitej oliwki, a efekt byłby taki sam. Pobudzenie przypisują sile dotyku. Według nich nic tak nie podnosi libido jak kontakt z drugą osobą. Na pierwszym miejscu umieszczają oni dyskretne pieszczoty, czułe muśnięcia opuszkami palców czy wierzchem dłoni.