Silna ziołowa mikstura przeciwzapalna i wzmacniająca

herbatka

Coraz bardziej człowiek przychyla się ku naturze i przyrodzie. Odrzuca leki, sztucznie produkowane z wielką ilością chemicznych związków. Pragnie odżywiać się zdrowo, dbać o organizm, a natura doskonale mu w tym pomaga. Przybliżmy, więc problem ogólnego wyczerpania, stanów zapalnych oraz bóli, które atakują nas każdego dnia. Jak sobie radzić z nimi, nie sięgając po apteczne leki, które pomagają, lecz jednocześnie negatywnie oddziałują na inne narządy, a przede wszystkim nerki i wątrobę?

Wieczne zmęczenie, niechęć do wykonywania codziennych obowiązków, poczucie bezradności i marzenia, aby wreszcie móc położyć się do łóżka i odpocząć? Czy Ty także masz podobne odczucia? Sięgasz po leki, które działają jedynie przez chwilę, na moment poprawiają nastrój a następnie znów powracasz do stanu odrętwienia. Co więcej sztuczne suplementy naruszają pracę twojej wątroby, zdarz Ci się odczuwać ból i cierpi na tym Twój układ pokarmowy? Mamy idealne rozwiązanie, albowiem w prosty sposób możesz wykorzystać zioła, czyli dary natury, aby dodać sobie sił, energii, wzmocnić cały swój organizm a jednocześnie w razie potrzeby, działać przeciwzapalnie.

Cudowna mikstura, dzięki której wzmocnisz swój organizm

Jeśli cierpisz na przewlekłe zmęczenie, ogólne osłabienie organizmu, a wręcz rozbicie psychiczne, sięgasz po tabletki, najwyższa pora je odrzucić. Napój, który chcemy Ci zaprezentować sprawi, że poczujesz się lepiej, wzmocnisz odporność, uchronisz się przez chorobami, a co więcej mikstura zadziała również przeciwzapalnie.

Owa naturalna mikstura sprawi, że bezpiecznie a przede wszystkim szybko i skutecznie pozbędziesz się osłabienia organizmu, zwalczysz infekcje, zaś Twój organizm o wiele lepiej poradzi sobie z infekcjami i wirusami.

Jak samodzielnie przygotować miksturę przeciwzapalną i wzmacniającą?

Niezwykle istotnym składnikiem mikstury przeciwzapalnej i wzmacniającej jest kurkuma. Wykazuje ona właściwości przeciwzapalne, wzmacniające a także przeciwbólowe. Herbatka w swoim smaku przypomina nam nieco Chai. Można pić ją zarówno, jako alternatywę herbaty i kawy.

Potrzebne składniki:

  • 3 łyżeczki kurkumy

  • 1 łyżeczka goździków

  • 2 łyżeczki cynamonu

  • 1 łyżeczka imbiru

  • 1,5 litra wody

  • miód

  • mleko

Składniki wymienione powyżej wsypujemy do rondelka. Zalewamy je wodą i przez około 15 minut gotujemy. Pamiętajmy, aby miksturę przyrządzać na małym ogniu. Po tym okresie miksturę należy przelać przez sitko.

Mikstura jest aromatyczna, doskonała pod względem smaku, lecz jeśli chcemy jeszcze bardziej wzmocnić jej walory możemy dodać do niej również miodu a także mleka.

Zanim, więc sięgniesz po następny lek, suplement, który to negatywnie wpływa na cały przewód pokarmowy spróbuj sporządzić zaprezentowaną miksturę. Jest skuteczna a przede wszystkim nawet stosując ją długotrwale nie niesie żadnych skutków ubocznych. Miksturę może spożywać każdy, ponieważ zawiera jedynie naturalne produkty, prosto z natury.